Trendy

Najmodniejsze płytki w nadchodzących sezonach

Aktualne trendy w modzie obowiązują nie tylko w branży odzieżowej. Aranżacja wnętrz również rządzi się swoimi trendami. Nie inaczej jest z płytkami ceramicznymi. Modne dotychczas kolorowe płytki z dekorami odchodzą w niepamięć. Do łask wracają płytki ceramiczne inspirowane naturą.

Dominujące barwy w nadchodzących sezonach to biel, szarości, grafit oraz beż. Skoro mowa o płytkach inspirowanych naturą to nie może rzecz jasna zabraknąć płytek utrzymanych w zielonej tonacji. Matowe płytki ustępują miejsca specjalnie lakierowanym kafelkom. Idealnie komponują się z drewnianymi elementami wykończenia wnętrza. Modne obecnie płytki ceramiczne pomogą więc stworzyć miły i przytulny klimat we wnętrzu.

Dominować będą proste, geometryczne kształty. W sklepach znajdziemy nie tylko kwadratowe czy prostokątne płytki. Oferowane są również płytki w kształcie trapezu, bardzo modne są również płytki heksagonalne. Te nietypowe elementy wystroju wnętrza mogą znaleźć znaleźć się zarówno w kuchni, łazience a nawet salonie.

Nie brak również interesujących propozycji dla osób ceniących sobie kolor we wnętrzu. Obok modnej zieleni pojawi się intensywny błękit. Dostępne w tej kolorystyce będą kafelki, płytki ceramiczne oraz mozaika. Połączenie tych trzech materiałów może dać naprawdę ciekawy efekt. Na płytkach mogą też pojawić się motywy inspirowane modą uliczną- graffiti. Najwięksi producenci płytek ceramicznych w Polsce dostrzegli ten trend oferując płytki ścienne projektu znanych twórców graffiti. Aktualne trendy z całą pewnością dają całkiem ciekawy wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *